Zestaw hybrydowy z lampą

Jaki zestaw hybrydowy z lampą kupić? Czy to się opłaca? Zapraszamy do naszego poradnika, gdzie dowiesz się więcej o gotowych zestawach do paznokci!

Zestaw hybrydowy z lampą – co musisz wiedzieć?

O dłonie i paznokcie w mniejszym lub większym stopniu dba każda z nas. W końcu estetyczne paznokcie prezentują się bardzo elegancko, dodają kobiecości, a nawet mogą być powodem do dumy. I choć wymaga to odrobiny uwagi i pracy, to znakomicie wyglądające paznokcie możesz zrobić sama bez wychodzenia z domu – potrzebujesz do tego tylko odpowiedniego sprzętu i akcesoriów, takich jak zestaw hybrydowy z lampą.

Część pań, przeglądając zestawy do paznokci, zastanawia się, czy konieczny jest zakup kompletu z lampą. Otóż jeśli chcesz robić paznokcie hybrydowe, lampa UV jest niezbędna. Mało tego, to właściwie jedno z podstawowych urządzeń, które służy do utwardzenia gotowej stylizacji. Dzięki temu będzie ona odporna na uszkodzenia i utrzyma się w odpowiednim stanie przez 3, a czasem nawet 4 tygodnie. Warto bowiem zauważyć, że lakiery hybrydowe to specjalne preparaty, które twardnieją właśnie pod wpływem promieniowania UV, emitowanego np. przez lampę UV.

Zestaw do hybryd – podstawowe wyposażenie

Przeglądając dostępne komplety do paznokci, koniecznie musisz zwrócić uwagę na ich zawartość. Na rynku znajdziesz różnorodne zestawy, które zależnie od tego, co posiadają, będą różniły się też ceną. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zestaw z lampą, czy dokupisz ją osobno (to raczej droższe rozwiązanie), Twój zestaw powinien składać się z:

  • bazy i topu – najlepiej tej samej marki,
  • lakierów hybrydowych – na początek wystarczy Ci kilka kolorów, z czasem ich liczba z pewnością będzie wzrastać, a Ty stworzysz bardziej skomplikowane stylizacje,
  • odtłuszczacza – za jego pomocą odtłuścisz płytkę paznokcia, co pozwoli Ci nałożyć bazę,
  • preparatu do ściągania lakieru – dzięki niemu pozbędziesz się poprzedniej stylizacji, nie uszkadzając przy tym płytki paznokcia,
  • wacików bezpyłowych – początkowo wystarczy Ci około 50 sztuk,
  • bloczku polerskiego – jak słusznie wskazuje nazwa, pozwala on zmatowić płytkę paznokcia, co trzeba zrobić przed nałożeniem bazy,
  • pilniczków – dzięki nim nadasz paznokciom wybrany przez siebie kształt.

Zestaw uzupełniający i do ściągania hybryd

Jak wspomnieliśmy, manicure hybrydowy utrzymuje się przez około 3 tygodnie. Po tym czasie odrosty stają się już nadmiernie widoczne, dlatego hybrydę trzeba uzupełnić albo całkowicie zdjąć, aby nałożyć nową. Uzupełnienie wymaga mniej pracy i czasu, najłatwiej to zrobić, gdy paznokcie pomalowane są jednolitym kolorem. Aby zamaskować odrost, wystarczy wtedy tylko pomalować płytkę raz lub dwa oraz pokryć lakierem nawierzchniowym. Ponadto uzupełnianie ma taką przewagę, iż nie osłabia dodatkowo paznokci. Jeśli jednak nie masz możliwości uzupełnienia starej stylizacji, ściągnij obecną hybrydę i załóż nową.

Zakup własnego zestawu do paznokci jest także bardzo opłacalny. Zależnie od tego, jaki komplet wybierzesz, zakup zwróci się po około 2-3 stylizacjach, jeśli porównasz kwotę do kosztów robienia paznokci u kosmetyczki. A dodatkowo poczujesz niekłamaną satysfakcję związaną z tym, iż sama sobie zrobiłaś paznokcie. Jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia. Nie czekaj dłużej i już dziś wybierz swój zestaw hybrydowy z lampą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here