Jaki prezent na Dzień Ojca od dziecka wybrać?

0
1088

Pomysł na Dzień Ojca. Jak uczcić to wyjątkowe święto?

Większość osób nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości – prezent na Dzień Ojca od dziecka to coś, czego nie powinno zabraknąć. Oczywiście, nie musi on być duży czy kosztowny. Wręcz przeciwnie – czasem w zupełności wystarczy własnoręcznie przygotowany drobiazg. Ale prezent to przecież nie wszystko…

Jeśli zbliża się 23 czerwca – moment, w którym w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca – warto pomyśleć o jakimś ciekawym sposobie spędzenia czasu. Chodzi rzecz jasna o to, by dziecko bawiło się razem z ojcem… i jeśli dziecko nie jest akurat pełnoletnie, wspólne wyjście do pubu z założenia odpada. Żarty na bok!

Dzień Ojca to okazja, by pomyśleć o rzeczach, które łączą pokolenia – może to być zamiłowanie do podróży, a nawet… komiksów czy filmów z postaciami z uniwersum DC lub Marvela. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się np. wspólne wyjście do kina, podczas którego równie dobrze będą bawić się zarówno tata, jak i syn lub córka. Wycieczka, spacer, wyjście do muzeum, na wystawę czy do restauracji lub na jakiś pokaz – to kolejne możliwości.

Kiedy zaś sposób na spędzenie czasu zostanie już wybrany, warto pomyśleć o upominku.

Jaki prezent na Dzień Ojca od dziecka wybrać?

Wiele zależy od tego, co lubi konkretna osoba, natomiast są na szczęście dobre sposoby na to, aby upewnić się, że podarunek na pewno będzie trafiony. Wystarczy w tym celu postawić na prezent personalizowany.

Personalizowane upominki – nie tylko zresztą na Dzień Ojca, ale i na inne okazje – można ozdobić samodzielnie wybieranymi napisami, w niektórych przypadkach także zdjęciami. To znakomita okazja do tego, aby stworzyć coś absolutnie jedynego w swoim rodzaju, a przy tym zadedykować prezent. Okolicznościowa dedykacja może składać się po prostu z imienia obdarowywanego, ale może też być bardziej złożona – wszystko w tej kwestii zależy od autora upominku (oraz projektu prezentu, jaki personalizuje).

Za przykład niech posłuży kubek emaliowany dla taty PORANNE PALIWO – to prezent uniwersalny, który sprawdzi się niezależnie od tego, czy tata preferuje kawę czy herbatę. Minimalistyczny, ale piękny i bardzo estetyczny projekt, miejsce na imię taty – naprawdę nic więcej nie potrzeba, aby przygotować naprawdę udany podarunek.

Inną propozycje stanowi kartka dla taty SENTYMENTALNE ZDJĘCIE, czyli zupełny drobiazg – ale za to drobiazg, który niejednego schwyci za serce. Możliwość umieszczenia na okładce kartki fotografii z dzieciństwa sprawia, że całość automatycznie staje się wyjątkowa. Jeżeli szukasz pomysłu na upominek, który rozczuli tatę, to z pewnością dobry wybór.

kartka dla taty SENTYMENTALNE ZDJĘCIE

Prezenty personalizowane można łatwo i szybko dopasować zarówno do osoby, której chce się je wręczyć, ale też zadedykować je odpowiednio do okazji. Wystarczy odrobina kreatywności – dobry pomysł, błysk poczucia humoru. Chodzi przede wszystkim o dobre intencje – to one są najważniejsze. To one sprawiają, że każdy podarunek nabiera szczególnego znaczenia!

Jeśli zaś chcesz, żeby za Twoim wyborem stały nie tylko dobre chęci, ale i pomysłowy projekt, sprawdź ofertę Crazyshop.pl i wybierz najlepszy prezent na Dzień Ojca od dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here