Rodzaje skrzynek na butelki

Woda mineralna i piwo to najbardziej popularne napoje, które są spożywane na co dzień przez większość z nas. Wymagają szybkiego i bezpiecznego transportu do sklepów. Do zapewnienia ochrony i higieny w czasie dostawy, potrzebują także odpowiednich opakowań i skrzynek. Skrzynki powinny spełniać normy i wymagania dotyczące nie tylko ich ergonomii czy wytrzymałości, ale również sposobu składowania.

Jakie cechy powinny mieć najlepsze skrzynki na butelki?

Skrzynki na wodę lub piwo są rodzajem skrzynek przegrodowych. Powinny oczywiście spełniać podstawowe normy i jednocześnie zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo napojom podczas transportu. Dobrze jest, aby były wykonane z solidnego, odpornego na ugięcia i ścieranie materiału. Skrzynki powinny być nie tylko praktyczne, ale także ekologiczne, czyli nadające się do przetworzenia.

Bardzo ważne jest, aby posiadały odpowiednie i wytrzymałe uchwyty, które będą też ergonomicznie rozmieszczone. Będą z pewnością dużym ułatwieniem w transporcie. Powinny być także tak zaprojektowane, aby można był je składować jedne na drugich. Ułatwi to w znaczący sposób ich magazynowanie i transport samochodem dostawczym.

Rodzaje skrzynek na wodę mineralną i piwo

Na rynku można znaleźć wiele różnych rodzajów skrzynek na wodę i piwo. Skrzynki powinny być nie tylko praktyczne, lecz także posiadać wymagane atesty. Dobrze jest, gdy można w nich efektownie eksponować produkt. Świetnie do tej roli nadają się skrzynki typu display. Nie tylko eksponują efektownie towar, ale są jednocześnie nośnikami reklamy. Dużą popularnością cieszą się także skrzynki pełne, które mają miejsce lub pole, na których można wykonać nadruk logotypu lub napisu. Mogą to być również odpowiednie etykiety.

Skrzynki na butelki występują w różnych opcjach wymiarowych. Najpopularniejszymi są skrzynki, które mogą pomieścić w sobie około dwudziestu półlitrowych butelek. Skrzynki wykonane z tworzywa sztucznego mogą posiadać różną wielkość i ilość gniazd wewnętrznych. Bardzo często można zamówić model na wymiar taki jaki nam odpowiada. Skrzynki na wodę mineralną wykorzystuje się także często jako miejsce do przechowywania pustych już butelek, które ozdabiają lokale gastronomiczne. Skrzynki na piwo występują niekiedy także w wersji drewnianej, która stanowi dodatkową ozdobę i jednocześnie świetnie eksponuje produkt w sklepie lub lokalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here